Kolejne zwycięstwo odnieśli nasi piłkarze. Tym razem pokonali gości z Wrzaw 5:0. Bilans naszej drużyny na wiosnę wynosi: 5 meczów, 5 zwycięstw, 14 bramek strzelonych oraz 0 straconych.

Do przerwy prowadziliśmy 4:0. Strzelcami bramek dla naszego zespołu byli odpowiednio: Tęcza, Nowak Mariusz, Pogoda oraz Sadecki. Prowadzenie mogło być wyższe, ale nie wykorzystaliśmy kilku dobrych sytuacji (m.in. słupek Nowaka). Po przerwie gra uspokoiła się. Trener dał pograć wiekszosci zawodnikom. Ostatnią bramkę dla naszego zespołu strzelił Pogoda, który pewnie wykorzystał rzut karny.

KORONA – WRZAWY 5:0 (4:0)

skład: P.Franuszkiewicz (S.Franuszkiewicz) – Majdański, P.Franuszkiewicz, Hajduk , Kwaśnik  – Trela, Lorenc (Trzciński), Tęcza (K.Żak), Sadecki (J.Żak) – M.Nowak, Pogoda

strzelcy: 1:0 Tęcza, 2:0 Nowak M., 3:0 Pogoda, 4:0 Sadecki, 5:0 Pogoda,