Trzecią porażkę z rzędu odnieśli nasi zawodnicy. Tym razem musieliśmy uznać wyższość zawodników Koniczynki Ocice z którą przegrywamy 3:2. O wyniku końcowym zadecydowała fatalna pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Po tej porażce tracimy trzecie miejsce w ligowej tabeli.

Już do przerwy przegrywaliśmy 3:0. Wynik do przerwy mógł być wyższy dla gospodarzy, jednak nie wykorzystali kilku dobrych sytuacji. W drugiej połowie było nas stać tylko na strzelenie dwóch bramek. Obydwie bramki padły w przeciągu dwóch minut. Najpierw Pogoda ładnie zakręcił dwoma obrońcami i umieścił piłkę w siatce. Po chwili Patryk Trela przymierzył z 18-metrów i nie dał szans bramkarzowi na udaną interwencje. Już w czwartek zagramy kolejne ligowe spotkanie. Naszym przeciwnikiem będą Wichry Rzeczyca Długa.

KONICZYNKA OCICE – KORONA 3:2 (3:0)

skład: Paweł Franuszkiewicz  – P. Kopeć, Przemek Franuszkiewicz, Hajduk, Tomczyk  – Gawroński, Trzciński, Tęcza , Trela – M.Nowak , Pogoda

strzelcy: 1:0 zaw. gospodarzy, 2:0 zaw. gospodarzy, 3:0 zaw. gospodarzy, 3:1 Pogoda, 3:2 Trela,