Niestety w ostatnim meczu wyjazdowym w rundzie jesiennej przegrywamy na sztucznej nawierzchni w Woli Chorzelowskiej z drużyną SOKiS Chorzelów 3:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Nowak Mariusz.

W tym meczu nasz trener nie mógł skorzystać Jakuba Żaka oraz naszego napastnika Pawła Nowaka, który doznał urazu w ostatnim meczu. Z informacji które otrzymaliśmy, Pawła zabraknie także w ostatnim meczu z APPN Mielec.

Po pierwszej połowie schodziliśmy do szatni przegrywając 2:0. Niestety po raz kolejny nasza drużyna popełnia te same błędy z czego gospodarze dwa razy będąc w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem pewnie go pokonują. Nasza drużyna była tylko tłem dla gospodarzy. Nie stworzyliśmy żadnej sytuacji po której moglibyśmy zagrozić bramce Chorzelowa. Do przerwy zasłużone prowadzenie SOKiS.

Po przerwie Przemysława Hajduka zmienił Bartłomiej Gawroński. Przemek nie mógł kontynuować gry z powodu skręconej kostki. Nasza drużyna nie mając nic do stracenia zagrała zdecydowanie wyżej i odważniej. Bramkę kontaktową zdobył Mariusz Nowak, który pewnie pokonał bramkarza strzałem z kilkunastu metrów. Pod koniec meczu gospodarze strzelają trzecią bramkę. Po kolejnym błędzie naszej drużyny napastnik strzela z woleja z okolic pola karnego i goście ustalają wynik spotkania na 3:1.

Gospodarze zasłużenie wygrali ten mecz będąc zespołem lepszym. Nasz zespół zagrał bardzo słabe zawody. Widać było, że zdecydowanie lepiej gospodarze radzą sobie na sztucznej nawierzchni, jednak nie jest to powód naszej porażki gdzie otwarcie mówią o tym nasi piłkarze. Gratulacje dla drużyny gospodarzy.

SOKiS CHORZELÓW – KORONA MK 3:1 (2:0)

skład: Paweł Franuszkiewicz  – P. Majdański, M. Hajduk, Przemysław Franuszkiewicz, Kwaśnik – Sadecki (Tomczyk), Tęcza, M. Nowak, P. Hajduk (Gawroński) – Pogoda (M.Wilk), Trela

strzelcy: 1:0 zaw. gospodarzy, 2:0 zaw. gospodarzy, 2:1 Nowak Mariusz, 3:1 za. gospodarzy