Jak informuje podokręg Stalowa Wola komisja gier w dniu 24.11.2016r. ukarała drużynę Siarki II Tarnobrzeg walkowerem. W ostatniej kolejce rundy jesiennej drużyna Siarki II Tarnobrzeg podejmowała u siebie lidera rozgrywek Wichry Rzeczyca Długa. Wynik na boisku 3:1 dla gospodarzy został zweryfikowany jako walkower 3:0 dla zespołu gości. Powodem ukarania był zawodnik Siarki II Tarnobrzeg Mateusz Czyżycki (ur. 08.02.1998) który przekroczył limit czasu gry w jednym terminie dla zawodnika do lat dziewiętnastu : 34 minuty w derbowym meczu Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola i 90 minut w meczu Siarka II Tarnobrzeg – Wichry Rzeczyca Długa.

AKTUALIZACJA

Komisja Gier i Dyscyplin Podokręgu Piłki Nożnej Stalowa Wola ukarała Siarkę II Tarnobrzeg siedmioma walkowerami. Powodem była gra dwóch nieuprawnionych zawodników którzy przekroczyli regulaminowy czas gry. Chodzi o następujące mecze:

16.10 KS Żupawa – Siarka II – 3:1 v.o 3:0 Głaz Jakub / 16 min + 90 min

Ponadto zawody w dniu 06.11.2016 przerwane w 79 min.  Strażak Przyszów – Kotowa Wola zostały zweryfikowane jako v.o 3:0 Strażak Przyszów. Uzasadnienie: samowolne opuszczenie boiska przez drużynę Kotowa Wola.