Pewne zwycięstwo odniosła nasza drużyna w pierwszym meczu rundy rewanżowej. Naszym przeciwnikiem był zespół z Kotowej Woli który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Wynik spotkania to 4:0.

Nasz zespół kontrolował przebieg całego spotkania. Do przerwy prowadziliśmy po bramkach Sadeckiego oraz Majdańskiego. Dla Majdańskiego była to druga bramka w barwach Korony. Po przerwie na listę strzelców wpisał się Pogoda który wykorzystał rzut karny oraz Mariusz Nowak. Zwycięstwo mogło być bardziej efektowne lecz w dzisiejszym meczu raziła duża nieskuteczność naszych zawodników.

Swojego meczu nie rozegrali dziś nasi juniorzy. Goście nie przybyli na mecz.

KORONA – KOTOWA WOLA 4:0 (2:0)

skład: P.Franuszkiewicz – Majdański, P. Franuszkiewicz, Hajduk, Kwaśnik  – P.Sadecki, M.Nowak, Tęcza, Gawroński (J. Żak)  – Trela (Ł. Kopeć), Pogoda

strzelcy: 1:0 Sadecki, 2:0 Majdański, 3:0 Pogoda, 4:0 Nowak