Po trudnym i zaciętym meczu pokonujemy rezerwy tarnobrzeskiej Siarki na boisku przy ul. Zwierzynieckiej 1:0. Autorem jedynej bramki został nasz nowo pozyskany zawodnik Paweł Nowak.

Od początku spotkania tak jak przewidzieliśmy grę prowadziła drużyna Siarki, jednak z tej przewagi nic nie wynikało. Do przerwy drużyna Siarki zagroziła nam dwa razy, po rzucie wolnym oraz strzale z główki gdzie napastnik przestrzelił z idealnej pozycji. W odpowiedzi naszej drużyny bardzo groźnie strzelał nasz napastnik Paweł Pogoda. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Siarka prowadziła grę jednak nie potrafiła zagrozić naszej bramce. Dziesięć minut przed końcem spotkania Paweł Nowak który zastąpił Piotrka Sadeckiego najlepiej odnalazł się w polu karnym gospodarzy i w sytuacji sam na sam bez żadnych problemów pokonuje bramkarza Siarki. W doliczonym czasie gry nasz rezerwowy Wilk mógł mieć wejście smoka. Po składnej akcji w doskonałej sytuacji przestrzelił z pięciu metrów.

SIARKA II – KORONA 0:1 (0:0)

skład: P.Franuszkiewicz – Majdański, P. Franuszkiewicz, Hajduk, Kwaśnik  – P.Sadecki (P.Nowak), M.Nowak, Tęcza (Lorenc), Gawroński (Trzciński)  – Trela (J.Żak), Pogoda (Wilk)

strzelcy: 0:1 P. Nowak