Po wyrównanym i ciekawym meczu wygrywamy z zespołem z Żupawy u siebie 1:0. Strzelcem bramki został Paweł Nowak. Paweł w drugim spotkaniu w barwach naszej drużyny zdobył drugą bramkę.
Jedyna bramka tego meczu padła w ostatniej minucie pierwszej połowy. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Mariusz Nowak a w polu karnym najwyżej wyskoczył jego starszy brat, który pewnie pokonał bramkarza gości strzałem z główki. W pierwszej połowie drużyna gości stworzyła bardzo dobra okazje do zdobycia bramki, lecz z kilku metrów pomylił się napastnik gości. Po przerwie każda z drużyn dążyła do strzelenia bramki. Najbliżej szczęścia był strzelec pierwszej bramki Paweł Nowak, ale po jego uderzeniu z bliskiej odległości piłka zatrzymała się na poprzeczce. Wielkie brawa należą się naszej drużynie, która w kolejnym  trudnym meczu zdobywa 3 punkty nie tracąc przy tym żadnej bramki.

Bramkę z dzisiejszego spotkania można ujrzeć na naszym profilu facebook [Kliknij Tutaj], dzięki uprzejmości p. Adam Sudoł oraz p. Artur Drużbicki oraz na kanale youtube KS Żupawa [Kliknij Tutaj] .

Obszerniejsza relacja z meczu w wykonaniu KS Żupawa [Kliknij Tutaj]

KORONA – ŻUPAWA 1:0 (1:0)

skład: P.Franuszkiewicz – Majdański, P.Franuszkiewicz, Hajduk (Lorenc), Kwaśnik  – P.Sadecki (Gawroński), M.Nowak, Trzciński (K.Żak), Trela – P.Nowak (Tomczyk), Pogoda (J.Żak)

strzelcy: 1:0 P. Nowak

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Skrót

Jest skrót na KS Żupawa TV
https://youtu.be/MavFgBaFenE