W ramach 19 kolejki A-klasy pokonujemy zespół  Sanny Zaklików 3:0 na wyjeździe . Strzelcami bramek byli: P. Nowak, Lorenc oraz Trela.
Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Najlepszą sytuacje dla naszej drużyny miał Paweł Nowak gdzie  w sytuacji sam na sam  mijając bramkarza nie potrafił umieścić piłki w siatce. Po przerwie nasz zespól od początku dążył do strzelenia bramki. Po naporze na bramkę gospodarzy zdobywamy bramkę, gdzie Paweł Nowak w polu karnym naciskany przez obrońce zdołał przelobować bramkarza gospodarzy. Kolejne bramki zdobyli nasz środkowy pomocnik Lorenc (była to jego pierwsza bramka w barwach naszej drużyny) oraz Patryk Trela który po indywidualnej akcji strzelając z okolic szesnastki nie dał szans bramkarzowi gospodarzy.

ZAKLIKÓW – KORONA 0:0 (0:3)

skład: P.Franuszkiewicz (S.Franuszkiewicz) – Majdański, P.Franuszkiewicz, Hajduk , Kwaśnik  – Trela, Lorenc (J.Żak) , Tęcza, Sadecki (Gawroński) – P.Nowak (Wilk) , Pogoda (Trzciński)

strzelcy: 0:1 P. Nowak, 0:2 Lorenc, 0:3 Trela