Po jednostronnym pojedynku pokonujemy zespół z Woli Baranowskiej 6:1. Zwycięstwo mogło być większe, lecz przy kilku okazjach brakło szczęścia lub zawodziła skuteczność. Bramki strzelali: Paweł Nowak x3, Sadecki, Wilk, Tęcza.

Od początku meczu trener zdecydował się na wstawienie do środka obrony  Mariusza Nowaka który, zastąpił Przemka Franuszkiewicza pauzującego za przekroczoną ilość żółtych kartek. Do przerwy prowadziliśmy 2:0, po bramkach Pawła Nowaka oraz Sadeckiego. Pierwszy wykorzystał daleki wyrzut z autu wykonywany przez Majdańskiego, po drodze minął dwóch zawodników i strzałem w krotki róg nie dał szans bramkarzowi gości na udaną interwencje. Druga bramka padła po indywidualnej akcji Sadeckiego który, zdecydował się na strzał z szesnastu metrów, piłka po małym rykoszecie wpadła do bramki gości obok całkowicie zaskoczonego bramkarza. Goście przy stanie 1:0 dla gospodarzy, wykonywali rzut karny po faulu Mariusza Nowaka lecz, Franuszkiewicz wyczul intencje strzelającego i obronił strzał. Po przerwie Mariusz Nowak wrócił na swoją nominalną pozycję do środka pomocy, Hubert Kwaśnik został przesunięty na środek obrony a Trzciński zajął rolę lewego obrońcy. Była to dobra decyzja trenera gdyż w pierwszej połowie było widać że, Mariusz Nowak nie potrafił do końca odnaleźć się w roli środkowego obrońcy. Kolejne bramki strzelali niezawodny Paweł Nowak, Damian Tęcza który dobił strzał Łukasza Kopcia z kilku metrów, Mateusz Wilk który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Pogodzie oraz kolejny raz Paweł Nowak. Goście odpowiedzieli jedną bramką. Zawodnik gości przymierzył po długim rogu i nie dał szans na udaną interwencje wcześniej wprowadzonemu Sebastianowi Franuszkiewiczowi.

KORONA – WOLA BARANOWSKA 6:1 (2:0)

skład: P.Franuszkiewicz (S.Franuszkiewicz) – Majdański, M. Nowak, Hajduk , Kwaśnik  – Trela ( Ł. Kopeć), Trzciński, Tęcza , Sadecki (Wilk) – P.Nowak, Pogoda (Gruszka)

strzelcy: 1:0 Nowak P, 2:0 Sadecki, 3:0 Nowak P., 4:0 Tęcza, 5:0 Wilk, 6:0 Nowak P., 6:1 zaw. gości