W drugiej kolejce sezonu 2017/2018 pokonujemy na własnym stadionie drużynę z Tuszymy 4:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Tęcza, Przemysław Hajduk, Paweł Nowak, Żak.

W tym meczu trener Lorenc mógł skorzystać z Mariusza Nowaka którego brakło w meczu z Siedlanką oraz Przemysława Hajduka ze Stali Nowa Dęba którego Korona dopinała transfer w godzinach wieczornych w sobotę. Pomimo urazu w pierwszym składzie wyszedł Paweł Nowak. Od początku spotkania to Korona była drużyną która częściej utrzymywała się przy piłce i stwarzała sobie więcej sytuacji podbramkowych. Blisko strzelenia bramki dla naszej drużyny byli Przemysław Hajduk, Patryk Trela oraz Paweł Nowak jednak ich próby okazały się minimalnie niecelne. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze. Tak i było w naszym przypadku. O piłkę powalczył Patryk Trela i dośrodkował idealnie na głowę Tęczy który z bliska nie dał szans bramkarzowi gości na udaną interwencje. Goście w pierwszej połowie stworzyli jedną sytuację do strzelenia bramki gdzie wykorzystali błąd ustawienia naszej drużyny jednak  strzał na naszą bramkę był niecelny. Do przerwy zasłużone prowadzenie 1:0.

Po przerwie w naszej drużynie nastąpiło rozluźnienie co wykorzystali goście. Jedna z kontr kończy się bramką wyrównującą, gdzie zawodnik z bliska pokonuje naszego bramkarza. Goście długo nie cieszyli się z remisu. Trzy minuty po straconej bramce nasz nowy nabytek (P.Hajduk) zdecydował  się na strzał z 30 metrów. Piłka po drodze otarła się o zawodnika gości i wpadła pod poprzeczkę obok bezradnego bramkarza. Pomimo kolejnego wyjścia na prowadzenie, pozwalamy gościom na strzelenie drugiej bramki. Goście wykorzystują kolejne złe ustawienie Korony i z bliska doprowadzają do remisu. Nasza drużyna po stracie drugiej bramki nie załamała się, lecz ponownie dążyła do wyjścia na prowadzenie. Dziesięć minut przed końcem spotkania na kolejne prowadzenie w tym meczu (trzecie) wyprowadza nasz Paweł Nowak, który wykorzystuje sytuacje sam na sam z bramkarzem. Tym razem nasza drużyna nie pozwoliła drużynie gości na ponowne wyrównanie stanu meczu, lecz dołożyła kolejną bramkę. Autorem czwartej bramki był Żak który z bliska pokonuje bramkarza. W końcówce spotkania rezerwowy Sadecki był blisko strzelenia kolejnej bramki lecz piłka po jego strzale zatrzymała się na poprzeczce. Ostatecznie Korona zasłużenie pokonuje zespół gości 4:2. Bardzo dobrze w naszym zespole zaprezentował się nowy zawodnik Przemysław Hajduk, który w pierwszym swoim meczu w naszych barwach zdobywa bramkę. Niestety tak jak w meczu z Siedlanką tracimy bramki po własnych błędach.

KORONA – TUSZYMKA TUSZYMA 4:2 (1:0)

skład: Paweł Franuszkiewicz  – Tomczyk, M. Hajduk, Przemysław Franuszkiewicz, Kwaśnik – Gawroński (J.Żak), M. Nowak, Tęcza (Rębisz) , P. Hajduk – P. Nowak , Trela (H.Sadecki)

strzelcy: 1:0 Tęcza, 1:1 zaw. gości, 2:1 P. Hajduk, 2:2 zaw. gości, 3:2 P. Nowak, 4:2 J. Żak

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o