9 września, nasi juniorzy, podopieczni trenera Gawrońskiego zainaugurowali nowy sezon. W pierwszym meczu pewnie pokonali gości z Ostrów Baranowskich 4:1.

W pierwszym meczu juniorskiej A klasy odnieśliśmy zwycięstwo z rywalem z Ostrów Baranowskich. Pierwszą bramkę w swoim debiucie zdobył P.Wanat. Niestety parę minut później został sfaulowany i musiał opuścić boisko z urazem. Przed połową spotkania bramkę strzela M. Puzio. Na przerwę schodzimy z dwubramkową przewagą. Po przerwie błyskawiczna akcja gości gol na 2:1.Potem mecz stał się dość monotonny. Wiele niewykorzystanych akcji przez naszą drużynę skutkuje zmianą. Na boisko wchodzi młodziutki M. Rębisz który odmienia grę zespołu. Dwie szybkie bramki i po końcowym gwizdku udajemy się do szatni z 3 punktami. Niestety dostajemy również telefon o kontuzji P.Wanata który prawdopodobnie złamał obojczyk. Patrykowi życzymy jak najszybszego powrotu na boisko i bramek takich jak dzisiaj.

źródło: Kliknij Tutaj

KORONA MK (juniorzy) – Ostrovia Ostrowy Baranowskie (juniorzy) 4:1 (2:0)

skład: D.Pogoda  – M. Gołąbek, D. Kucwaj, F. Kwaśnik (K. Pyra), M. Rząsa – Ł. Rojek, H. Sadecki, M. Puzio – K. Gruszka (M. Rębisz), M. Pyryt (T. Wójtowicz), P. Wanat (P. Wilk)

strzelcy: 1:0 P. Wanat, 2:0 M. Puzio, 2:1 zaw. gości, 3:1 M. Puzio, 4:1 P. Wilk,

W innym meczu KS Dzikowiec pokonuje u siebie zespół z Huciny 2:1