W dzisiejszym spotkaniu nasza drużyna zdobywa komplet punktów po ciężkim spotkaniu w Hucinie. Gola na wagę trzech punktów zdobywa Mariusz Nowak. W rozwinięciu bramka dla naszej drużyny oraz obroniony rzut karny przez naszego bramkarza.

Od pierwszego gwizdka gospodarze przejęli inicjatywę. Hucina była drużyną która częściej utrzymywała się przy piłce. Pomimo wyraźnej przewagi gospodarze nie potrafili stworzyć dogodnej sytuacji by pokonać naszego bramkarza. Po ciężkiej pierwszej połowie i wymianie ciosów, wynik na tablicy brzmiał 0:0.

O wiele więcej działo się tuż po przerwie. Gospodarze ciągle próbowali znaleźć sposób na pokonanie naszego bramkarza i po jednej z akcji napastnik gospodarzy urywa się naszym obrońcom i będąc w sytuacji sam na sam nie trafia w światło bramki. Do 73 minuty trwała wymiana ciosów. Widoczny w tym spotkaniu Przemysław Hajduk zagrywa dobrą piłkę do Mariusza Nowaka który mając przed sobą tylko bramkarza gospodarzy decyduję się na strzał z 16-metrow i pewnie pokonuje bramkarza. Po tej bramce gospodarze mogli bardzo szybko wyrównać jednak piłka posłana przez zawodnika gospodarzy trafia w słupek. Gospodarze przycisnęli mocniej w końcówce czego efektem był rzut karny w 84 minucie po faulu Michała Hajduka. Rzut karny pewnie broni nasz bramkarz. Końcowe minuty spotkania były bardzo nerwowe. Mimo ataków na naszą bramkę gospodarze nie zdołali strzelić wyrównującej bramki. Korona wygrywa 1:0 i to nasi zawodnicy mogli świętować w szatni cenne zwycięstwo.

LKS HUCINA – KORONA MK 0:1 (0:0)

skład: Paweł Franuszkiewicz  – Majdański, M. Hajduk, Przemysław Franuszkiewicz, Kwaśnik – Gawroński (P. Sadecki) , M. Nowak, Tęcza, P. Hajduk, J. Żak (Tomczyk) – Pogoda (Koń)

strzelcy: 0:1 Mariusz Nowak

Link do relacji live z tego meczu: KLIKNIJ TUTAJ