W ósmej kolejce na własnym terenie uznajemy wyższość Złotniczanki Złotniki która zaaplikowała nam trzy bramki. Naszą drużynę było stać tylko na jedną bramkę. W rozwinięciu bramka gości na 0:1.

Goście w tym meczu od pierwszej minuty do ostatniej byli drużyną dominującą w każdym elemencie. Do przerwy pokonali naszego bramkarza dwukrotnie. Po przerwie bramkę kontaktową zdobywa w naszej drużynie – Przemysław Hajduk. Pomimo prób doprowadzenia do remisu goście strzelają trzecią bramkę i do końca meczu kontrolują spotkanie. Zasłużone zwycięstwo gości.

KORONA MK – Złotniczanka Złotniki 1:3 (0:2)

skład: Sebastian Franuszkiewicz  – Koń (Sadecki|), M. Hajduk, Przemysław Franuszkiewicz, Kwaśnik – Gawroński (J. Żak), M. Nowak, Tęcza, P. Hajduk (P. Kopeć) – P. Nowak, Pogoda (Trela)

strzelcy: 0:1 zaw. gości, 0:2 zaw. gości, 1:2 P. Hajduk, 1:3 zaw. gości

Bramka gości na 0:1