W dziesiątej kolejce dzielimy się punktami na własnym terenie z Barką Breń Osuchowski remisując 3:3. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Damian Tęcza, Przemysław Hajduk, Mariusz Nowak.

Lepiej to spotkanie rozpoczęli goście którzy już w pierwszych minutach wychodzą na prowadzenie. Nieudana pułapka ofsajdowa przy której został jeden z naszych obrońców i napastnik gości w sytuacji sam sam pokonuje ładna podcinką naszego wysuniętego wysoko bramkarza. Po zimnym prysznicu dla naszej drużyny strzelamy szybko wyrównującą bramkę. Damian Tęcza wykorzystuje bardzo dobre dośrodkowanie i strzałem głową z bliskiej odległości pokonuje bramkarza przyjezdnych. Po strzelonej bramce Korona poszła za ciosem i zdobywa drugą bramkę. Przemysław Hajduk otrzymuje dobre podanie od strzelca pierwszej bramki i mając przed sobą bramkarza nie daje mu żadnych szans na skuteczną interwencje. Przemek mógł jeszcze dwukrotnie wpisać się na listę strzelców jednak w obydwu sytuacjach 100-procentowych myli się. Gdy wydawało się, że nasza drużyna przejęła kontrole na boisku goście strzelają bramkę dająca remis. Do przerwy wynik 2:2.

Po przerwie żadna z drużyn długo nie mogla znaleźć dobrych sytuacji strzeleckich. Jednak po jednym z rzutów rożnych złe wybicie piłki z naszego pola karnego i goście z kilku metrów wychodzą na prowadzenie. Tak jak w pierwszej połowie mogliśmy szybko strzelić bramkę wyrównującą jednak Paweł Nowak mając przed sobą bramkarza trafia piłką prosto w niego. Gdy wydawało się, że goście w tym meczu wywiozą 3-punkty, bramkę dającą remis w tym spotkaniu strzela Mariusz Nowak, który wykańcza ładną akcje zespołową.

Z przebiegu spotkania jest to dla nas cenny punkt. Każda drużyna mogla pokusić się o trzy punkty. Obydwie drużyny stworzyły sobie dużo sytuacji jednak brakowało w nich dziś wykończenia. Tak jak pisaliśmy przed meczem, mimo ostatniej pozycji w tabeli Barka Breń Osuchowski jest bardzo solidną drużyną. Śmiało możemy stwierdzić, że pozycja w tabelki nie jest odzwierciedleniem tego na co stać tą drużynę.

KORONA MK – Barka Breń Osuchowski 3:3 (2:2)

skład: Paweł Franuszkiewicz  – Koń (Trzciński), M. Hajduk (Tomczyk), Przemysław Franuszkiewicz, Kwaśnik – Trela, M. Nowak, Tęcza, P. Hajduk – P. Nowak (Gawroński), Pogoda (Sadecki)

strzelcy: 0:1 zaw. gości, 1:1 D. Tęcza, 2:1 P. Hajduk, 2:2 zaw. gości, 2:3 zaw. gości, 3:3 M. Nowak