Mimo złych warunków atmosferycznych oraz złego stanu murawy pokonujemy u siebie Smoczankę Mielec 4:2. Bramki strzelali: Nowak Paweł x3, Tęcza Damian.

Ten mecz mogliśmy rozpocząć bardzo dobrze. Dobrze rozegrana akcja naszego zespołu i Nowak Paweł z bliskiej odległości strzela obok bramki. Chwile później po złym ustawieniu w defensywie tracimy bramkę. W sytuacji dwa na jeden zawodnik gości pewnie pokonuje naszego bramkarza. Niestety kilka minut goście podwyższają swoje prowadzenie. W zamieszaniu w polu karnym po rzucie rożnym, goście z bliskiej odległości podwyższają. Po piętnastu minutach przegrywamy 0:2. Mimo straconej bramki nie poddajemy się i po ładnej akcji strzelamy bramkę kontaktową, której autorem jest Nowak Paweł. Po strzelonej bramce nasza drużyna atakuje i po błędzie obrony wraz bramkarzem do remisu doprowadza ponownie Nowak Paweł. Po wyrównującej bramce Korona mimo rozgrywania meczu pod „wiatr” wyprowadza ładną akcje gdzie z szesnastu metrów Tęcza Damian wyprowadza naszą drużynę na prowadzenie. Do przerwy mimo fatalnego początku prowadzimy 3:2.

Po przerwie nasza drużyna jest strona przeważającą. Stwarzamy coraz więcej sytuacji. Po jednej z akcji w polu karnym na strzał decyduję się Nowak Paweł, który strzałem w długi róg pokonuje bramkarza gości i podwyższa nasze prowadzenie na 4:2. Do końca obie ekipy mogły się pokusić o zmianę rezultatu jednak przy tak ciężkich warunkach wynik do końca pozostał bez zmian.

Mimo ciężkich warunków pogodowych oraz złego stanu murawy piłkarze obu ekip stworzyli dobre widowisko. Patrząc jednak na przebieg spotkania jest to zasłużone zwycięstwo żółto-niebieskich.

KORONA MK – SMOCZANKA MIELEC 4:2 (3:2)

skład: Paweł Franuszkiewicz  – P. Majdański, M. Hajduk (B. Gawroński), Przemysław Franuszkiewicz, Kwaśnik – Trela, Tęcza, M. Nowak (K. Tomczyk), P. Hajduk – Pogoda (P. Sadecki), P. Nowak (M. Wilk)

strzelcy: 0:1 zaw. gości, 0:2 zaw. gości, 1:2 Nowak Paweł, 2:2 Nowak Paweł, 3:2 Tęcza Damian, 4:2 Nowak Paweł