W pierwszym meczu rundy wiosennej pokonujemy u siebie wysoko zespół Piasta Wadowice Górne 5:1. Na listę strzelców wpisali się: Paweł Nowak x2, Przemysław Hajduk x2, Damian Tęcza.

Od początku trener nie mógł liczyć na wykartkowanych zawodników: Przemysława Franuszkiewicza i Huberta Kwaśnika. Kontuzje z gry wykluczyły Mariusza Nowaka oraz Tomasza Warzochę. Pod znakiem zapytania stał występ także Pawła Nowaka. Decyzja o jego grze w dzisiejszym meczu zapadła po rozgrzewce.

W pierwszej połowie kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Bachnat 3, zobaczyli dwie bramki. Obie bramki padły dla naszej drużyny. Pierwsze trafienie zdobył Przemysław Hajduk, który wykończył składną akcję całego zespołu i z najbliższej odległości posłał piłkę do pustej bramki. Drugie trafienie zdobył Paweł Nowak, który wykorzystał doskonałe podanie Damiana Tęczy i w sytuacji sam na sam, pewnym strzałem pod poprzeczkę podwyższył nasze prowadzenie. Nie obyło się także bez jednej kontrowersji. Zawodnik gości po rzucie rożnym, uderzył w stronę naszej bramki i piłka zatrzymała się na ręce z jednego z naszych obrońców. Gwizdek sędziego milczał z czym nie mogli się pogodzić piłkarze gości oraz ich trener.

Po przerwie nasza drużyna chciała jak najszybciej zdobyć kolejną bramkę aby uspokoić cały mecz. Już pięć minut po zmianie stron Karol Tomczyk obsłużył dobrym podaniem Damiana Tęczę, który pokonał na raty bramkarza gości i podwyższył nasze prowadzenie. Z minuty na minutę nasza przewaga była coraz wyraźniejsza. Skutkowało to kolejnym strzelonym golem. Na listę strzelców ponownie wpisał się Paweł Nowak. Niestety po strzelonej bramce nasza drużyna spuściła z tonu co wykorzystali goście. Nieporozumienie w naszej obronie wykorzystał zawodnik gości i mając przed sobą tylko bramkarza posłał piłkę do bramki. Ostatnie słowo w tym meczu należało do naszej drużyny. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Przemysław Hajduk, który pokonał bramkarza gości strzałem z dystansu.

KORONA MK – Piast Wadowice Górne 5:1 (2:0)

skład: Paweł Franuszkiewicz  – P. Sadecki, D. Hajduk, M. Hajduk, P. Majdański (H. Sadecki) – P. Hajduk, D.Tęcza, K. Tomczyk (D. Trzciński), P. Trela (J. Żak) – P. Pogoda, P. Nowak (A. Durak)

strzelcy: 1:0 Przemysław Hajduk, 2:0 Paweł Nowak, 3:0 Damian Tęcza, 4:0 Paweł Nowak, 4:1 zaw. gości, 5:1 Przemysław Hajduk