Dzisiejszy mecz z Dromaderem Chrząstów kończy się podziałem punktów. Wynik końcowy to 2:2. Przebieg spotkania niemal identyczny jak w spotkaniu na jesieni. Strzelcy bramek dla naszej drużyny: Przemysław Hajduk oraz Patryk Trela.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1:0. Swoją szansę wykorzystali na początku spotkania. Nasza drużyna miała kilka szans do doprowadzenie remisu. Najlepszą sytuację miał Paweł Pogoda, jednak piłka po jego strzale wylądowała na słupku gospodarzy.

Po przerwie nasza drużyna szybko chciała strzelić wyrównująca bramkę. Najlepszą okazję miał ponownie Paweł Pogoda, jednak i tym razem piłka wylądowała na słupku gospodarzy. Do remisu doprowadził Przemysław Hajduk, który wykorzystał dokładnie podanie wcześniej wprowadzonego na boisko Patryka Treli i przelobował bramkarza gości. Po strzelonej bramce Korona poszła za ciosem. Po jednej z akcji obrońca gospodarzy zatrzymuje dośrodkowanie w polu karnym ręką, a arbiter główny wskazuje na 11-metr. Do piłki podchodzi Patryk Trela i pewnie wyprowadza naszą drużynę na prowadzenie. Gdy wydawało się, że 3 punkty pojadą do Majdanu Królewskiego, w ostatniej minucie meczu gospodarze dostali swoją ostatnią szansę w meczu. Rzut wolny z okolic 16-metrów. Piłka nożna po strzale najpierw odbiła się od jednego słupka potem od drugiego, gdzie z bliskiej odległości napastnik gospodarzy strzelił bramkę dającą remis.

Po raz kolejny wielkie brawa dla naszych kibiców którzy stawili się w Woli Chorzelowskiej w licznej grupie.

Dromader Chrząstów – KORONA MK 2:2 (1:0)

skład: Paweł Franuszkiewicz  – H. Kwaśnik, Przemysław Franuszkiewicz, M. Hajduk, P. Majdański – P. Hajduk (P. Sadecki), D.Tęcza, K. Tomczyk (P. Trela), T. Warzocha, P. Nowak (B. Gawroński) – P. Pogoda (A. Durak)

strzelcy: 1:0 zaw. gospodarzy, 1:1 Przemysław Hajduk, 1:2 Patryk Trela, 2:2 zaw. gospodarzy