W ramach 27-kolejki A-klasy, pokonujemy zespół z Jaślan 5:1. Bramki strzelali: Patryk Trela x2, Tomasz Warzocha, Damian Tęcza oraz Jakub Żak.

Wynik spotkania otworzył Patryk Trela pewnie wykorzystując rzut karny. Niestety po strzelonej bramce, w szeregi naszej drużyny wkradło się zbyt duże rozluźnienie co wykorzystali goście doprowadzając do remisu po jednej z kontr. Mimu sytuacji z obu stron wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Po przerwie „Korona” dość długo nie potrafiła stworzyć sobie sytuacji bramkowych. Na drugie prowadzenie wyprowadził nas najlepszy na boisku Tomek Warzocha, który pokonał bramkarza gości kapitalnym strzałem z dystansu. Pięć minut później prowadzenie podwyższył Damian Tęcza technicznym strzałem z 16-metrów. Czwartą bramkę zdobył strzelec pierwszej bramki Patryk Trela, wykańczając zespołową akcję. Wynik spotkania ustalił wcześniej wprowadzony na boisko Jakub Żak pięknym strzałem z narożnika pola karnego. Swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu mógł zdobyć Patryk Trela, jednak piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę bramki strzeżonej przez bramkarza gości.

KORONA MK – Pitmark Jaślany 5:1 (1:1)

skład: Sebastian Franuszkiewicz  – H. Kwaśnik (J. Żak), Przemysław Franuszkiewicz, M. Hajduk, P. Majdański – P. Hajduk, D.Tęcza, K. Tomczyk (A. Durak), P. Sadecki – P. Trela, T. Warzocha (H. Sadecki)

strzelcy: 1:0 Patryk Trela, 1:1 zaw. gości, 2:1 Tomasz Warzocha, 3:1 Damian Tęcza, 4:1 Patryk Trela, 5:1 Jakub Żak