Wywozimy dziś 3 punkty ze stadionu Smoczanki Mielec, pokonując gospodarzy 1:2. Bramki zdobyli: Patryk Trela i Hubert Kwaśnik.

Na prowadzenie wyprowadził nas Patryk Trela, który po podaniu od Piotra Sadeckiego nie dał szans bramkarzowi gospodarzy strzałem z pierwszej piłki tuz przy samym słupku. Podwyższył Hubert Kwaśnik strzałem głową po rzucie rożnym wykonywanym przez strzelca pierwszej bramki – Patryka Trelę. Niestety gospodarze strzelili bramkę kontaktowa po rzucie wolnym. Katastrofalny błąd popełnił nasz bramkarz. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie zaczyna się wielki festiwal niewykorzystanych sytuacji przez naszych zawodników. Swoich szans nie wykorzystali Paweł Pogoda, Patryk Trela, Przemysław Hajduk, Damian Tęcza oraz Hubert Sadecki. Mimo nerwowej końcówki dowozimy zwycięstwo do końcowego gwizdka, będąc lepszą drużyną w całym spotkaniu.

Po raz kolejny brawa dla naszych kibiców, którzy licznie wspierają naszą drużynę na kolejnych spotkaniach, nie tylko tych domowych.

Smoczanka Mielec – KORONA MK 1:2 (1:2)

skład: Paweł Franuszkiewicz  – H. Kwaśnik, Przemysław Franuszkiewicz, M. Hajduk, P. Majdański – P. Hajduk (J. Żak), D.Tęcza, T. Warzocha, P. Sadecki (K. Tomczyk) – P. Trela (H. Sadecki), P. Pogoda (A. Durak)

strzelcy: 0:1 Patryk Trela, 0:2 Hubert Kwaśnik, 1:2 zaw. gospodarzy