Przegrywamy z drużyną z Chorzelowa 1:3. Dzięki wygranej goście zapewnili sobie awans do klasy okręgowej. Bramkę dla naszej drużyny zdobył: Paweł Pogoda.

Na prowadzenie goście wyszli po wykorzystanym rzucie karnym. Okazję do wyrównania miał Patryk Trela, jednak górą był bramkarz gości. Do przerwy prowadzenie 0:1 drużyny z Chorzelowa.

Po przerwie ponownie swoją szansę miał Patryk Trela ,ale jeszcze raz górą był bramkarz gości. Niestety niewykorzystana sytuacja się zemściła. Po jednej z kontr piłkę niefortunnie do własnej bramki skierował nasz obrońca. Bramkę kontaktową strzelił Paweł Pogoda. W końcówce spotkania goście przypieczętowali swoje zwycięstwo, strzelając trzecią bramkę. Obie ekipy kończyły mecz w dziesiątkę po otrzymanych czerwonych kartkach.

Ponownie nie zawiedli nasi kibice. Wielkie brawa w ich stronę.

KORONA MK – SOKiS Chorzelów 1:3 (0:1)

skład: Paweł Franuszkiewicz  – H. Kwaśnik, Przemysław Franuszkiewicz, M. Hajduk (K. Tomczyk), P. Majdański – P. Hajduk, D.Tęcza, T. Warzocha, P. Sadecki (B. Gawroński) – P. Trela, P. Pogoda

strzelcy: 0:1 zaw. gości, 0:2 bramka samobójcza, 1:2 Paweł Pogoda, 1:3 zaw. gości