Po siedmiu latach wracamy do klasy okręgowej. W ostatnim, decydującym meczu pokonujemy APPN Mielec na wyjeździe 0:1. Jedyną bramkę spotkania zdobył Tomasz Warzocha, który idealnie przymierzył z rzutu wolnego w samo okienko bramki gospodarzy.

Do przerwy obie ekipy stworzyły sobie po dwie sytuacje 100-procentowe. Jednak w każdym przypadku górą byli obaj bramkarze. Z naszej strony bramkarza gospodarzy dwukrotnie mógł pokonać Paweł Nowak.

Po przerwie więcej sytuacji stworzyli sobie gospodarze. Mimo ciągłych ataków góra był nasz bramkarz, nie dając się zaskoczyć. Bardzo dobre zawody rozegrała nasza defensywa, mimo tego, że pierwszy raz zagrała w nowym ustawieniu. Decydującą bramkę zdobył Tomasz Warzocha. Technicznym strzałem z rzutu wolnego w samo okienko pokonał bramkarza gospodarzy.

APPN Mielec – KORONA MK 0:1 (0:0)

skład: Paweł Franuszkiewicz  – M. Hajduk, Przemysław Franuszkiewicz, K. Tomczyk, P. Majdański – P. Hajduk, D.Tęcza, T. Warzocha (Ł. Kopeć), P. Trela (B. Gawroński) – P. Nowak (A. Durak), J. Żak (H. Sadecki)

strzelcy: 0:1 Tomasz Warzocha