Przed własną publicznością pokonujemy zespół z Woli Chorzelowskiej 3:1. Wszystkie bramki dla naszego zespołu zdobył Mariusz Nowak.

Nasz zespół objął prowadzenie już w piątej minucie. Mariusz w sytuacji sam na sam nie pomylił się i skutecznie wykończył akcję zespołową. Goście wyrównali kilkanaście minut później po dość kontrowersyjnym rzucie karnym. Bramkę do szatni mógł strzelić starszy z braci Nowaków – Paweł, jednak spudłował w idealnej sytuacji. Do przerwy 1:1.

W drugiej połowie największe emocje piłkarze dostarczyli wszystkim kibicom w samej końcówce. Dziesięć minut przed końcem spotkania tylko cudem nie straciliśmy bramki. Chwilę potem obejmujemy prowadzenie. Ponownie na listę strzelców wpisuje się Mariusz. W doliczonym czasie Mariusz kompletuje hattrick`a dobijając rywala. Wynik końcowy 3:1.

KORONA MK – Kolorado Wola Chorzelowska 3:1 (1:1)

skład: Sebastian Franuszkiewicz – P. Sadecki, Przemysław Franuszkiewicz, M. Hopek (K. Tomczyk), D. Płoch – H. Sadecki (Ł. Rojek), D.Tęcza, T. Warzocha, D. Bartkiewicz (F. Kitrys) – M. Nowak, P. Nowak (A. Durak)

strzelcy: 1:0 Mariusz Nowak, 1:1 zaw. gości, 2:1 Mariusz Nowak, 3:1 Mariusz Nowak