W dzisiejszym spotkaniu pokonujemy zespół z Ocieka 1:0. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył Mariusz Nowak, który pewnie wykorzystał rzut karny.

Do przerwy kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Bachnat 3 nie zobaczyli żadnej bramki. Blisko szczęścia był Paweł Nowak , który w sytuacji sam na sam położył bramkarza jednak wygonił się zbyt daleko z  piłką do boku i strzelając do pustej bramki trafił w słupek. Goście trzy minuty odpowiedzieli strzałem w poprzeczkę z rzutu wolnego.

Po przerwie dążyliśmy do strzelenia pierwszej bramki, jednak nie potrafiliśmy znaleźć recepty na przeciwnika. W 61 – minucie zdobywamy bramkę. Mariusz Nowak pewnie wykorzystuje rzut karny po faulu na swoim starszym bracie – Pawle. Po strzelonej bramce mieliśmy kilka okazji do zdobycia bramki (m.in. Damian Tęcza oraz Hubert Kwaśnik). W końcówce spotkania goście mieli kilka rzutów wolnych z okolic szesnastki, ale żaden strzał gości nie znalazł drogi do naszej bramki. Po ciężkim boju wygrywamy 1:0 i zdobywamy kolejne cenne trzy punkty.

KORONA MK – Victoria Ocieka 1:0 (0:0)

skład: Paweł Franuszkiewicz – H. Kwaśnik, Przemysław Franuszkiewicz, D. Płoch, P. Sadecki (Ł. Rojek) – H. Sadecki , D.Tęcza, M. Hopek (K. Tomczyk), D. Bartkiewicz (A.Durak) – M.Nowak, P. Nowak

strzelcy: 1:0 rzut karny Mariusz Nowak