W dzisiejszym spotkaniu przegrywamy na wyjeździe z wiceliderem – Victorią Czermin 7:0. Najbliżej strzelenia bramki honorowej był Mariusz Nowak, lecz nie wykorzystał rzutu karnego.

Do przerwy gospodarze prowadzili 3:0. Victoria wykorzystała bezlitośnie wszystkie nasze błędy. Po przerwie gospodarze byli nadal panującym zespołem na boisku i udokumentowali to jeszcze czterema bramkami. Najbliżej strzelenia bramki honorowej był Mariusz Nowak, lecz nie wykorzystał rzutu karnego przy stanie 4:0.

O tym spotkaniu musimy jak najszybciej zapomnieć. Już w sobotę kolejne bardzo ciężkie spotkanie. Do Majdanu Królewskiego przyjedzie lider – rezerwy Stali Mielec, które jak do tej pory wygrały wszystkie spotkania.

Victoria Czermin – Korona MK 7:0 (3:0)

skład: Paweł Franuszkiewicz – H. Kwaśnik (K. Tomczyk), Przemysław Franuszkiewicz, D. Płoch, H. Sadecki (P. Majdański) – P. Sadecki, D.Tęcza, M. Hopek, D. Bartkiewicz (P. Hajduk) – M.Nowak, P. Nowak (P. Pogoda)

strzelcy: 1:0 zaw. gospodarzy, 2:0 zaw. gospodarzy, 3:0 zaw. gospodarzy, 4:0 zaw. gospodarzy, 5:0 zaw. gospodarzy, 6:0 zaw. gospodarzy, 7:0 zaw. gospodarzy

Niewykorzystany rzut karny przez Mariusza Nowaka przy stanie 4:0