Przegrywamy z liderem z Mielca 2:3. W końcówce spotkania byliśmy bardzo blisko urwania punktów liderowi, lecz zabrakło szczęścia. Strzelcami bramek dla naszej ekipy zostali: Paweł Nowak oraz Marcin Hopek.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli nasi piłkarze. Kiks bramkarza gości wykorzystał Paweł Nowak. Niestety miedzy piętnastą a szesnastą minutą goście zdobywają dwie bramki i obejmują prowadzenie. Przy pierwszej bramce dla gości, fatalny kiks zaliczył nasz bramkarz. Gdy wydawało się, że ekipa z Mielca pójdzie za ciosem traci kolejną bramkę. Strzelcem został Marcin Hopek. Drugi raz udział przy straconej bramce zaliczył bramkarz gości. Do przerwy remisujemy z liderem po 2.

Po przerwie lider rzucił się do ataków. Naszym piłkarzom ciężko było się przedostać pod pole karne gości. W sześćdziesiątej minucie napastnik pierwszoligowej Stali Mielec – Mendi z Hiszpanii mając przed sobą tylko naszego bramkarza trafia w poprzeczkę. Niestety dwie minuty później goście strzelają bramkę po stałym fragmencie gry i wychodzą na prowadzenie. W końcówce spotkania lidera przed stratą punktów uratowała poprzeczka oraz kapitalna interwencja bramkarza. W doliczonym czasie faulowany w polu karnym był Paweł Nowak, lecz gwizdek sędziego głównego milczał.

Mimo porażki nasz zespół rozegrał kapitalne zawody. Wielkie brawa dla naszych chłopaków oraz trenera!

Korona MK – Stal II Mielec 2:3 (2:2)

skład: Sebastian Franuszkiewicz – D. Bartkiewicz, Przemysław Franuszkiewicz, D. Płoch, P. Sadecki (A.Durak) – P. Hajduk, K. Tomczyk (P. Pogoda), M. Hopek (H. Sadecki), M. Nowak, P. Majdański – P. Nowak

strzelcy: 1:0 Paweł Nowak, 1:1 zaw. gości, 1:2 zaw. gości, 2:2 Marcin Hopek, 3:2 zaw. gości