W ostatnim meczu rundy jesiennej remisujemy na własnym terenie z Chemikiem Pustków 1:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Paweł Pogoda.

Do przerwy kibice zgromadzeniu przy ul. Bachnat 3 nie zobaczyli żadnej bramki, choć każda z drużyn miała swoje okazje by strzelić przynajmniej jedną.

Po przerwie na prowadzenie wychodzi nasza drużyna. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykonywanego przez Mariusza Nowaka, zamyka Paweł Pogoda i kieruje piłkę do bramki obok bezradnego bramkarza gości. Dziesięć minut później goście doprowadzają do remisu. Złe ustawienie naszej defensywy wykorzystuje napastnik Chemika i w sytuacji sam na sam pokonuje naszego bramkarza. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

Korona MK – Chemik Pustków 1:1 (0:0)

skład: Paweł Franuszkiewicz – H. Kwaśnik, Przemysław Franuszkiewicz, D. Płoch, H. Sadecki (Ł. Rojek) – P. Sadecki, D.Tęcza, K. Tomczyk (M. Nowak), P. Nowak – A. Durak (P. Kopeć), P. Pogoda

strzelcy: 1:0 Paweł Pogoda, 1:1 zaw. gości

Galeria zdjęć z meczu – LINK