W siedemnastej kolejce Dębickiej klasy okręgowej zmierzymy się z drużyną z Sędziszowa Małopolskiego – Lechią. Pierwszy gwizdek sędziego w niedzielę o godzinie 14:00. Zapraszamy.

Goście do tej pory zgromadzili dwadzieścia osiem punktów, co daje im trzecią pozycję w tabeli ligowej. Bilans spotkań: osiem zwycięstw, cztery remisy, trzy porażki. Bramki: 39-21. W ostatniej kolejce zremisowali na własnym terenie 1:1, z niżej notowaną drużyną  Olchovi`i Olchowa.

W pierwszym spotkaniu padł remis 2:2. Drużyna z Sędziszowa Małopolskiego, już po sześciu minutach prowadziła 2:0. Pod koniec pierwszej połowy, bramkę do szatni zdobył Dawid Bartkiewicz. W ostatniej minucie doprowadziliśmy do wyrównania po centrze Dawida Bartkiewicza z rzutu rożnego. Piłkę do własnej bramki skierował kapitan zespołu z Sędziszowa Małopolskiego.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na spotkanie.

Zbiórka zawodników w klubie o godzinie 13:00.