W dziesiątej kolejce Dębickiej klasy okręgowej, przegrywamy z drużyną Czarnovi`i 3:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Paweł Nowak oraz Adrian Wiktor.

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Dużo strat, niedokładności oraz fauli. Gra toczyła się głownie w środku pola. Obie drużyny stworzyły sobie po jednej sytuacji bramkowej, jednak żadna z nich nie potrafiła wykorzystać tego.

Po przerwie spotkanie ożywiło się. Na pierwszą bramkę kibice zgromadzeni na stadionie, musieli czekać aż do sześćdziesiątej minuty. Po błędzie obrońcy gospodarzy, w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Paweł Nowak i pewnie wykorzystał swoją szansę, wyprowadzając naszą drużynę na prowadzenie. Czarnovia po straconej bramce szybko ruszyła do odrabiania strat, jednak nasza defensywa oraz bramkarz nie dali się zaskoczyć. Niestety trwało to do osiemdziesiątej drugiej minuty. Błąd w kryciu i po jednej z centr gospodarze doprowadzają do remisu. Nasi piłkarze nie zdołali się otrząsnąć i po chwili gospodarze wyszli na prowadzenie. Niestety przy tej bramce, gospodarzom pomógł arbiter główny nie odgwizdując przewinienia. Przy próbie strzału napastnik gospodarzy nie trafia czysto w piłkę i nastrzeliwuje ją sobie w rękę (jest to błąd techniczny zawodnika), po czym kolega z drużyny  dopada do piłki  i strzela do naszej bramki przy protestujących obrońcach naszej drużyny. Tutaj ewidentny błąd arbitra, który nie odgwizdał przewinienia. Mimo straconej bramki nasi piłkarze nie poddali się i Adrian Wiktor wykorzystał dokładną centrę z rzutu wolnego Tomasza Marka i pokonał bezradnego bramkarza gości strzałem głową. Gdy wydawało się że, spotkanie zakończy się remisem w ostatniej minucie jeden z naszych obrońców we własnym polu karnym zagrywa piłkę ręka i sędzia dyktuje rzut karny. Gospodarze strzelają bramkę po czym arbiter główny kończy spotkanie. Wynik końcowy 3:2 dla gospodarzy.

Czarnovia Czarna – Korona MK 3:2 (0:0)

Skład:

Korona Majdan Królewski

Jakub Bieleń Bramkarz
Karol Tomczyk Obrońca
Hubert Kwaśnik Obrońca 90'
Piotr Majdański Obrońca
Bartłomiej Gawroński Pomocnik
Paweł Nowak Pomocnik 59'
Przemysław Hajduk Pomocnik
Aleksander Durak Napastnik
Dawid Płoch Obrońca
Tomasz Marek Pomocnik
Adrian Wiktor Obrońca 88'
51'

Trener: Marek Lorenc