Aż do jedenastej kolejki musieli czekać nasi kibice by zobaczyli pierwsze zwycięstwo naszej drużyny w rozgrywkach klasy okręgowej w sezonie 2019/2020. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli Damian Tęcza oraz Adrian Wiktor.

Do przerwy nasza drożyną prowadziła 1:0 po bramce wracającego do kadry Damiana Tęczy, który mając przed sobą bramkarza minął go i spokojnie umieścił piłkę w bramce gości. Pierwsza połowa nie należała do ciekawego widowiska. Dużo błędów i niedokładnych podań.

Po przerwie nasza drużyna zbyt głęboko się cofnęła, co próbowali wykorzystać goście. Po dwóch stałych fragmentach gry byli blisko zdobycia bramki wyrównującej. Sygnał do ataku ponownie dał Damian Tęcza, który minimalnie przestrzelił z pola karnego. Na drugą bramkę kibice czekali aż do 71-minuty spotkania. Centre z rzutu wolnego wykorzystał Adrian Wiktor i pokonał strzałem głową bramkarza gości. W końcówce spotkania rezerwowy Bartłomiej Gawroński, powinien zdobyć trzecią bramkę dla naszej drużyny jednak w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza gości. Ostatecznie wygrywamy zasłużenie 2:0 i inkasujemy bardzo ważne trzy punkty.

Korona MK – Victoria Ocieka 2:0 (1:0)