W trzynastej kolejce przegrywamy u siebie wysoko z  Victorią Czermin 0:6 w rozgrywkach klasy okręgowej w sezonie 2019/2020. W drugiej połowie nie wykorzystaliśmy dwóch rzutów karnych w ciągu trzech minut.

Goście bardzo szybko otworzyli wyniki spotkania. Już w trzeciej minucie po składniej akcji wyszli na prowadzenie. W czternastej minucie podwyższyli prowadzanie. Niezdecydowanie naszej defensywy wykorzystał napastnik gości i w sytuacji sam na sam pokonał naszego bramkarza. Najbliżej strzelenia bramki w naszej ekipie był Tomasz Marek, jednak w dogodnej sytuacji przestrzelił. Goście zdobyli trzecią bramkę po strzale głową, jednak sędzia liniowy uniósł chorągiewkę sugerując pozycję spaloną. Do przerwy przegrywaliśmy 0:2.

Po przerwie goście wyszli nieco uśpieni i bardzo szybko mogło się to zemścić. W ciągu trzech minut sędzia główny tego spotkania, Mariusz Złotek podyktował dwa rzuty karne dla naszej drużyny. Niestety obydwa zostały niewykorzystane. Przy pierwszym rzucie karnym Damian Tęcza trafił w słupek, zaś  przy drugim Tomasz Warzocha nie trafił w światło bramki. Niewykorzystane sytuacje szybko się zemściły. Goście wykorzystali każdy błąd naszej drużyny i aż czterokrotnie pokonali naszego bramkarza ustalając wynik spotkania na 0:6, odnosząc zasłużone zwycięstwo.

Korona MK – Victoria Czermin 0:6 (0:2)