W ostatnim spotkaniu wyjazdowym w 2019 roku przegrywamy z Strzelcem Frysztak 4:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Damian Tęcza, Adrian Wiktor oraz Aleksander Durak.

Już w pierwszej minucie nasza drużyna wyszła na prowadzenie. Sędzia podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem jedenastki został Damian Tęcza. Po strzelonej bramce nasza drużyna mogla kilkukrotnie podwyższyć, jednak swoje szanse zmarnowali Tęcza, Wiktor i Durak. Niestety sytuacje niewykorzystane się zemściły i gospodarze wyrównali w ostatnich sekundach pierwszej połowy.

Rozpoczęcie drugiej polowy nikt nie mógł sobie lepiej wymarzyć. Już po kilku minutach dwukrotnie trafiamy do bramki gospodarzy. Najpierw niezdecydowanie obrońcy wykorzystuje Adrian Wiktor, zaś chwilę potem Aleksander Durak pokonuje bramkarza gospodarzy technicznym strzałem. Po strzelonych bramkach gra naszej drużyny całkowicie się posypała. Gospodarze wykorzystali każdy błąd i aż trzykrotnie pokonali naszego bramkarza, zdobywając bardzo ważne trzy punkty.

Strzelec Frysztak – Korona MK 4:3 (1:1)

Skład:

Korona Majdan Królewski

Jakub Bieleń Bramkarz
Przemek Franuszkiewicz Obrońca
Hubert Kwaśnik Obrońca 70'
70'
Damian Tęcza Pomocnik 1'
Piotr Majdański Obrońca 35'
Bartłomiej Gawroński Pomocnik 85'
Patryk Trela Napastnik 80'
Piotr Sadecki Pomocnik 85'
Paweł Nowak Pomocnik 85'
Przemysław Hajduk Pomocnik
Aleksander Durak Napastnik 80'
50'
Dawid Płoch Obrońca
Łukasz Rębisz Pomocnik 70'
Adrian Wiktor Obrońca 46'

Trener: Marek Lorenc
Kierownik: Teodor Kwaśnik