W ostatniej kolejce rundy jesiennej przegrywamy u siebie z drużyna Sparty Chorzelów 0:6. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Bartłomiej Gawroński, który pojawił się na placu w drugiej części spotkania.

Goście szybko otworzyli wyniki spotkania. Już w siódmej minucie po składniej akcji wyszli na prowadzenie. Po straconej bramce próbowaliśmy szybko odpowiedzieć, jednak nad naszą drużyną zawisło fatum, a szczególnie na Przemku Hajduk. Przemek w ciągu kilkunastu minut, mógł aż czterokrotnie pokonać bramkarza gości. Niestety żadnej swojej stuprocentowej sytuacji nie wykorzystał. Szybko się to zemściło i goście podwyższyli prowadzenie w końcówce pierwszej polowy.

Po przerwie goście kontrolowali przebieg spotkania i dołożyli dwie bramki. Bramkę honorową w końcówce spotkania zdobył Bartłomiej Gawroński, który pokonał bramkarza po szybko rozegranym rzucie wolnym. Ostatecznie przegrywamy 1:4. Kto wie jaki przebieg spotkania miałby mecz, gdyby choć połowę swoich szans wykorzystał Przemek Hajduk. Pozostaje teraz tylko gdybanie.

Korona MK – Sparta Chorzelów 1:4 (0:2)