W ostatniej kolejce rundy jesiennej przegrywamy u siebie z drużyna Sparty Chorzelów 0:6. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Bartłomiej Gawroński, który pojawił się na placu w drugiej części spotkania.

Goście szybko otworzyli wyniki spotkania. Już w siódmej minucie po składniej akcji wyszli na prowadzenie. Po straconej bramce próbowaliśmy szybko odpowiedzieć, jednak nad naszą drużyną zawisło fatum, a szczególnie na Przemku Hajduk. Przemek w ciągu kilkunastu minut, mógł aż czterokrotnie pokonać bramkarza gości. Niestety żadnej swojej stuprocentowej sytuacji nie wykorzystał. Szybko się to zemściło i goście podwyższyli prowadzenie w końcówce pierwszej polowy.

Po przerwie goście kontrolowali przebieg spotkania i dołożyli dwie bramki. Bramkę honorową w końcówce spotkania zdobył Bartłomiej Gawroński, który pokonał bramkarza po szybko rozegranym rzucie wolnym. Ostatecznie przegrywamy 1:4. Kto wie jaki przebieg spotkania miałby mecz, gdyby choć połowę swoich szans wykorzystał Przemek Hajduk. Pozostaje teraz tylko gdybanie.

Korona MK – Sparta Chorzelów 1:4 (0:2)

Skład:

Korona Majdan Królewski

Jakub Bieleń Bramkarz
Przemek Franuszkiewicz Obrońca 35'
Hubert Kwaśnik Obrońca
Damian Tęcza Pomocnik 75'
Hubert Sadecki Pomocnik 72'
Bartłomiej Gawroński Pomocnik 60'
86'
Paweł Nowak Pomocnik 66'
Przemysław Hajduk Pomocnik
Aleksander Durak Napastnik 66'
Dawid Płoch Obrońca
Mateusz Gołąbek Obrońca 72'
Łukasz Rębisz Pomocnik 60'
Tomasz Marek Pomocnik
Adrian Wiktor Obrońca

Trener: Marek Lorenc
Kierownik: Teodor Kwaśnik