W pierwszej kolejce nowego sezonu pachniało sensacją, ale wtedy do gry wkroczyła trójka sędziowska …

Do przerwy prowadziliśmy z gospodarzami 1:0, po bardzo wyrównanej pierwszej połowie. Autorem bramki został Sebastian Serafin, który dołączył do nas przed sezonem z LKS Huciny.

W sześćdziesiątej minucie gospodarze doprowadzają do wyrównania po indywidualnej akcji jednego ze swoich zawodników. Niestety kilkanaście minut później, zaczęły się dziać cuda w wykonaniu trójki sędziowskiej. Gospodarze dążyli do strzelenia do kolejnej bramki, jednak nie potrafili sforsować naszej defensywy, która zagrała bardzo dobre zwody. Niestety po jednej z akcji, gospodarze strzelają bramkę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby strzelający zawodnik nie znajdował się na dużym spalonym (mocne protesty naszych zawodników i trenera zakończyły się trzema żółtymi kartkami). W ostatniej minucie doliczonego czasu gry, gospodarze przypieczętowali wygraną trzecią bramką po kontrze, wykorzystując bardzo wysokie ustawienie naszej drużyny, która za wszelką cenę dążyła do strzelenia bramki dającej remis.

Victoria Czermin – Korona MK 3:1 (0:1)