Mimo walki do końca, gospodarze utrzymali jednobramkowe prowadzenie i zgarnęli trzy punkty. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Kamil Szwakop.

Od początku spotkania obie drużyny prowadziły wyrównane spotkanie. Gospodarze wyszli na prowadzenie, po stracie naszego środkowego pomocnika i wykorzystali szansę do objęcia prowadzenia. Wyrównał po kapitalnym rajdzie Kamil Szwakop. Niestety podczas oddawania strzału był faulowany i musiał opuścić murawę z kontuzją. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie każda z drużyn chciała strzelić bramkę na wagę trzech punktów. Udało się to gospodarzom po rzucie rożnym, gdzie w zamieszaniu podbramkowym, przytomnie zachował się piłkarz gospodarzy i z najbliżej odległości skierował piłkę do bramki. W doliczonym czasie gry piłkę na głowie, na wagę jednego punktu miał Andrzej Okoniewski, niestety piłka po jego strzale tylko ostemplowała poprzeczkę.

Kolejne spotkanie przed naszą drużyną już w środę. Rozegramy trzeci mecz wyjazdowy z rzędu. Tym razem udamy się do Radomyśla Wielkiego.

Sparta Chorzelów – Korona MK 2:1 (1:1)

Skład:

Korona Majdan Królewski

Sebastian Franuszkiewicz Bramkarz
Przemek Franuszkiewicz Obrońca 50'
Hubert Kwaśnik Obrońca
Damian Tęcza Pomocnik
Bartłomiej Gawroński Pomocnik 40'
Piotr Sadecki Pomocnik 90+7'
Dariusz Michałek Pomocnik 83'
Kamil Szwakop Napastnik 40'
35'
Jakub Saj Pomocnik 83'
Mateusz Rząsa Pomocnik 65'
Mateusz Gołąbek Obrońca 65'
Adrian Wiktor Obrońca
Sebastian Serafin Pomocnik
Andrzej Okoniewski Obrońca

Trener: Marek Lorenc
Kierownik: Teodor Kwaśnik