Po pięciu porażkach z rzędu nasza drużyna przełamuje się i w zaległym spotkaniu pokonujemy drugi garnitur Wisłoki Dębicy 2:1. Obie bramki zdobył nasz kapitan – Damian Tęcza.

Wynik spotkaniu został ustalony już do przerwy. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy rezerw Wisłoki Dębicy. Po rzucie rożnym niepilnowany zawodnik gości w polu karnym, zdobył bramkę strzałem głową. Goście długo nie cieszyli się swoim prowadzeniem. Pięć minut później do remisu doprowadził Damian Tęcza, pewnie wykorzystując rzut karny. Osiem minut później ponownie na listę strzelców wpisał się Damian Tęcza, po indywidualnej akcji, tym samym wyprowadzając naszą drużynę na prowadzenie.

Po przerwie dłużej przy piłce utrzymywali się goście, jednak przed naszym polem karnym brakowało pomysłu na wykończenie przygotowywanych akcji. Nasza drużyna nastawiła się na kontratak. Po jednym z nich, mogliśmy podwyższyć prowadzenie, jednak Przemek Franuszkiewicz przestrzelił z bliskiej odległości.

Korona MK – Wisłoka II Dębica 2:1 (2:1)