Po środowym przełamaniu podtrzymujemy passę i tym razem pokonujemy zespół Piasta. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył nasz kapitan – Damian Tęcza. W tym spotkaniu arbiter główny pokazał bardzo dużo żółtych kartek. Nie obyło się bez czerwonych – dwie dla zespołu gości i jedna dla naszego zawodnika – Huberta Kwaśnika.

Pierwszą bramkę nasz zespół mógł zdobyć już na początku spotkania. Piłka po strzale Sebastiana Serafina z dystansu, zatrzymała się na poprzeczce. W odpowiedzi goście groźnie uderzyli z pola karnego, jednak nasz bramkarz pewnie interweniował. Spotkanie toczyło się w dobrym tempie i każda drużyna stwarzała sytuacje podbramkowe. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem, nasz zawodnik zostaje faulowany w polu karnym gości. Rzut karny pewnie wykorzystuje Damian Tęcza. Do przerwy 1:0.

Tuż po przerwie zawodnikom gości, puściły nerwy nie zgadzając się z decyzją sędziowską po jednym z fauli. Goście użyli dużo niecenzuralnych słów w stronę arbitra, który poczęstował ich żółtymi kartkami. Na ich nieszczęście mieli już po jednym napomnieniu po pierwszej połowie, z związku z czym musieli opuścić boisko. Gdy wydawało się, że grając z przewagą dwóch zawodników spokojnie będziemy rozgrywać piłkę i stwarzać kolejne sytuacje do podwyższenia wyniku, nasza gra całkowicie siadła, przez co oddaliśmy pole gry gościom. Na domiar złego drugim napomnieniem został ukarany Hubert Kwaśnik i musiał opuścić boisko. W końce spotkania przypieczętować zwycięstwo mógł Aleksander Durak i Jakub Pyra, jednak pudłowali w stuprocentowych sytuacjach. Mimo ofiarnych ataków gości utrzymujemy wynik z pierwszej połowy i wygrywamy to spotkanie.

Korona MK – Piast Wolica Piaskowa 1:0 (1:0)

Skład:

Korona Majdan Królewski

Paweł Franuszkiewicz Bramkarz
Przemek Franuszkiewicz Obrońca
Hubert Kwaśnik Obrońca 20'
78'
Damian Tęcza Pomocnik 45'
Bartłomiej Gawroński Pomocnik 86'
Patryk Trela Napastnik 85'
86'
Piotr Sadecki Pomocnik 85'
Aleksander Durak Napastnik 57'
Łukasz Rojek Pomocnik 57'
Dariusz Michałek Pomocnik 86'
65'
Wojciech Szydło Obrońca 20'
Mateusz Rząsa Pomocnik 88'
Jakub Pyra Obrońca 75'
Mateusz Gołąbek Obrońca 75'
56'
Adrian Wiktor Obrońca 88'
Sebastian Serafin Pomocnik
Andrzej Okoniewski Obrońca

Trener: Marek Lorenc
Kierownik: Teodor Kwaśnik

Galeria zdjęć z meczu w wykonaniu Piast Wolica Piaskowa