Po środowym przełamaniu podtrzymujemy passę i tym razem pokonujemy zespół Piasta. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył nasz kapitan – Damian Tęcza. W tym spotkaniu arbiter główny pokazał bardzo dużo żółtych kartek. Nie obyło się bez czerwonych – dwie dla zespołu gości i jedna dla naszego zawodnika – Huberta Kwaśnika.

Pierwszą bramkę nasz zespół mógł zdobyć już na początku spotkania. Piłka po strzale Sebastiana Serafina z dystansu, zatrzymała się na poprzeczce. W odpowiedzi goście groźnie uderzyli z pola karnego, jednak nasz bramkarz pewnie interweniował. Spotkanie toczyło się w dobrym tempie i każda drużyna stwarzała sytuacje podbramkowe. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem, nasz zawodnik zostaje faulowany w polu karnym gości. Rzut karny pewnie wykorzystuje Damian Tęcza. Do przerwy 1:0.

Tuż po przerwie zawodnikom gości, puściły nerwy nie zgadzając się z decyzją sędziowską po jednym z fauli. Goście użyli dużo niecenzuralnych słów w stronę arbitra, który poczęstował ich żółtymi kartkami. Na ich nieszczęście mieli już po jednym napomnieniu po pierwszej połowie, z związku z czym musieli opuścić boisko. Gdy wydawało się, że grając z przewagą dwóch zawodników spokojnie będziemy rozgrywać piłkę i stwarzać kolejne sytuacje do podwyższenia wyniku, nasza gra całkowicie siadła, przez co oddaliśmy pole gry gościom. Na domiar złego drugim napomnieniem został ukarany Hubert Kwaśnik i musiał opuścić boisko. W końce spotkania przypieczętować zwycięstwo mógł Aleksander Durak i Jakub Pyra, jednak pudłowali w stuprocentowych sytuacjach. Mimo ofiarnych ataków gości utrzymujemy wynik z pierwszej połowy i wygrywamy to spotkanie.

Korona MK – Piast Wolica Piaskowa 1:0 (1:0)