W spotkaniu o „sześć” punktów z Pogórzem zdobywamy tylko i aż punkt. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Damian Tęcza x2 i Bartłomiej Gawroński.

Przez cały dzień panował porywisty mocny wiatr, dlatego po wygraniu losowania zdecydowaliśmy się wybrać pierwsza połówkę „pod wiatr”. Więcej z gry mieli goście, jednak umiejętnie do 30-minuty odpieraliśmy ataki. Niestety w krótkim czasie, popełniamy dziecinne błędy i tracimy szybko dwie bramki w krótkim odstępie czasu. Pod koniec pierwszej połowy arbiter odgwizdał rzut karny dla gości, po zagraniu piłki ręką jednego z naszych zawodników. Goście wykorzystują swoją szansę i na przerwę schodzą z trzy bramkowym prowadzeniem.

Po przerwie sytuacja na boisku zmieniła się i wykorzystując warunki pogodowe byliśmy drużyną przeważającą. Goście bardzo dobrze odpierali nasze ataki. Pierwszą kontaktową bramkę za sprawą naszego kapitana zdobywamy dopiero w 71-minucie. Gdy wydawało się, że goście zainkasują trzy punkty, arbiter odgwizduje rzut karny w 89-minucie za zagranie piłki ręką. Pewnie rzut karny wykorzystuje ponownie nasz kapitan. W doliczonym czasie gry doprowadzamy do remisu. Niepewna interwencja bramkarza gości po strzale z rzutu wolnego i z najbliższej odległości do remisu doprowadza wcześniej wprowadzony Bartłomiej Gawroński.

Goście mogą mieć tylko pretensje do siebie, że nie dowieźli prowadzenia do samego końca. W drugiej połowie dwa razy nie potrafili strzelić do pustej bramki. Swoją frustrację wyładowali w doliczonym czasie gry na arbitrze głównym, który nie pozwolił sobie na takie zachowanie i ukarał gości żółtymi i czerwonymi kartkami.

Korona MK – Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3:3 (0:3)

Skład:

Korona Majdan Królewski

Paweł Franuszkiewicz Bramkarz
Sebastian Franuszkiewicz Bramkarz
Przemek Franuszkiewicz Obrońca
Damian Tęcza Pomocnik 71', 80'
Bartłomiej Gawroński Pomocnik 65'
90+4'
Patryk Trela Napastnik 46'
Piotr Sadecki Pomocnik
Łukasz Rojek Pomocnik 46'
Kacper Wolan Pomocnik 80'
Dariusz Michałek Pomocnik
Wojciech Szydło Obrońca 46'
Jakub Saj Pomocnik 65'
Jakub Pyra Obrońca 46'
Mateusz Gołąbek Obrońca 46'
88'
Sebastian Serafin Pomocnik 80'
Andrzej Okoniewski Obrońca 46'

Trener: Marek Lorenc
Kierownik: Teodor Kwaśnik