W dzisiejszym spotkaniu przegrywamy z rezerwami czwartoligowca – Sokół Kolbuszowa Dolna 3:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył nasz kapitan – Damian Tęcza.

Gospodarze do przerwy prowadzili 2:0, zdobywając bramki w bardzo krótkim odstępie czasu. Z naszej strony dobrą okazję miał Dariusz Michałek, jednak bramkarz gospodarzy przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Druga połowa wyglądała zdecydowanie lepiej w naszym wykonaniu. Częściej zagrażaliśmy bramce gospodarzy. Bramkę kontaktową zdobył Damian Tęcza, pewnie wykorzystując rzut karny, po faulu na Michałku. Kilka minut później najlepsze okazje do wyrównania mieli ponownie Tęcza oraz Franuszkiewicz. Po rzutach wolnych minimalnie chybiali po strzale głową. Gospodarze przypieczętowali swoje zwycięstwo w 90-minucie.

Sokół II Kolbuszowa Dolna – Korona MK 3:1 (2:0)