Nasza drużyna tylko zremisowała bezbramkowo z Kolbuszowianką Kolbuszowa na własnym boisku. Spotkanie nie należało do porywających, choć w drugiej jego odsłonie można było zobaczyć kilka dogodnych okazji bramkowych.

Pierwsza część minęła praktycznie bez sytuacji bramkowych. Nie licząc jednego minimalnie niecelnego uderzenia Aleksandra Duraka.

Po wznowieniu gry było troszkę lepiej. Nasza drużyna ruszyła odważniej, a naszym piłkarzom na pewno nie można odmówić ambicji. Nie wystarczyło to jednak do zdobycia gola. Najbliżej zdobycia bramki był nasz kapitan – Damian Tęcza, jednak nie wykorzystał rzutu karnego. Wcześniej goście z Kolbuszowej mieli swoją najlepszą sytuację na zdobycie bramki. W sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem, napastnik gości przegrał tą rywalizację.

Korona MK – Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:0 (0:0)

Skład:

Korona Majdan Królewski