W piątej kolejce A-klasy, pokonujemy drużynę z Dzikowca 3:1. Bramki zdobywali: Piotr Sadecki, Aleksander Durak oraz Jan Stadnik.

Po pierwszej połowie prowadziliśmy 2:0, po indywidualnej akcji Piotrka Sadeckiego i zespołowej akcji, którą pięknym strzałem z szesnastu metrów na bramkę zamienił Aleksander Durak. Goście najlepszą okazję do zdobycia bramki mieli w pierwszym kwadransie gry, jednak nasz bramkarz wygrał pojedynek sam na sam z napastnikiem gości.

Po przerwie szybko bramkę kontaktową mogli zdobyć goście, lecz zawodnik nie wykorzystał „setki”. Chwile potem kolejna „setka” została zmarnowana przez gości. Mimo krótkiego naporu drużyny z Dzikowca, nasz zespół zaczął kontrolować przebieg spotkania, czego efektem była bramka Jana Stadnika. Goście w końcówce spotkania zdobyli bramkę honorową, po rzucie karnym. Strzelcem został Dawid Płoch, który w przeszłości reprezentował nasze barwy.

Korona MK – KS Dzikowiec 3:1 (2:0)