W szóstej kolejce A-klasy, pokonujemy drużynę z Woli Mieleckiej 2:0. Bramki zdobywali: Patryk Trela oraz Adrian Wiktor.

Po pierwszej połowie był bezbramkowy remis. Mecz toczył głównie się w środkowej części pola gry. Było dużo walki oraz dużo niedokładności. Obie drużyny stworzyły sobie po jednej dobrej sytuacji do strzelenia bramki.

Po przerwie gra ożywiła się. Pierwszą okazję stworzyli sobie goście, jednak strzał zawodnika był minimalnie niecelny. Patryk Trela który pojawił się na boisku po przerwie, raz za razem siał strach w defensywie gości. To właśnie Patryk zdobył pierwszą bramkę z rzutu wolnego, a przy drugiej asystował. Przy obu bramkach nie popisał się bramkarz gości. Dobić rywali mogli Damian Tęcza i Mateusz Wilk, jednak nie wykorzystali swoich dobrych sytuacji.

Korona MK – LKS Start Wola Mielecka 2:1 (0:0)