Po emocjonującym i pełnym walki spotkaniu, ostatecznie dzielimy się punktami z liderem rozgrywek klasy A. Bardzo słabo niestety wypadł sędzia główny tego spotkania, który popełniał rażące błędy co doprowadziło do nerwowej końcówki oraz wielu pretensji ze stron obu ekip.

Do przerwy lider z Kolbuszowej prowadził 2:1, wykorzystując nasze dwa błędy w defensywie. Bramkę kontaktową w pierwszej połowie zdobył Patryk Trela, który wykończył zespołową akcję. Blisko wyrównania był Adrian Wiktor, jednak piłka po jego strzale zatrzymała się na poprzeczce.

Po przerwie niestety bardzo szybko lider podwyższył prowadzenie, po bardzo ładnej bramce z powietrza. Mimo straconej bramki na początku drugiej połowy, ruszyliśmy do ataku i dwie minuty później zdobywamy drugą bramkę autorstwa Aleksandra Duraka. Bramkę dającą remis zdobywa nasz defensor – Andrzej Sudoł, który ładnym strzałem z rzutu wolnego pokonuje bramkarza gości.