Niestety, w przedostatniej kolejce ponosimy kolejną porażkę. Jest to nasza piąta porażka z rzędu. Tym razem przegrywamy w Knapach. Wynik 2:0 dla miejscowego Kolejarza.

Pierwsza bramka padła po dość kontrowersyjnym rzucie karnym. Sędzia uznał, że nasz bramkarz nie trafił w piłkę lecz w zawodnika gospodarzy i wskazał na 11-metr. Druga bramka padła w ostatnich minutach meczu. Gospodarze ruszyli z kontrą, zawodnik zdecydował się na strzał z 25-metrów i precyzyjnym strzałem po ziemi pokonał naszego bramkarza po raz drugi. Nasza drużyna miała swoje okazje do strzelenia bramek, lecz po raz kolejni nasi zawodnicy byli nieskuteczni. Najlepszą okazje do strzelenia bramki miał Słabicki. Pięć minut przed końcem spotkania, piłka po jego strzale z głowy zatrzymała się na spojeniu bramki. Za tydzień ostatnia kolejka sezonu. Na swoim stadionie będziemy podejmować drużynę Czarnych Lipa, która wciąż nie może być pewna utrzymania w A-klasie.

KOLEJARZ KNAPY – KORONA 2:0 (0:0)

skład: Sebastian Franuszkiewicz  – J.Żak, Kwaśnik, Trzciński (Słabicki), Tomczyk – Gawroński, M.Nowak, Tęcza , Sadecki (Stelmach) – P. Nowak , Pogoda

strzelcy: 1:0 zaw. gospodarzy, 2:0 zaw. gospodarzy,