Jutro, w sobotę rozegramy kolejne spotkanie na wyjeździe w ramach 23 kolejki o mistrzostwo klasy A w sezonie 2016/2017. Naszym rywalem będzie drużyna ze Stanów. Mecz odbędzie się na boisku rywala o godzinie 17:00.

Drużyna Łęgu, zajmuje czwartą lokatę z 46 punktami. Do naszej drużyny, która plasuje się oczko wyżej, traci 2 punkty. W pierwszym meczu przegraliśmy na własnym stadionie 4:3. O porażce zadecydowała wtedy fatalna druga połowa. Przy prowadzeniu 2:1, w ciągu ośmiu minut rywale zdołali nam strzelić trzy bramki. Po tak mocnych ciosach nasz zespól było stać na strzelenie tylko jednej bramki, która nawet nie dała w tym meczu remisu. Strzelcami bramek byli: Pogoda x2, P. Kopeć.

Czy nasza drużyna zrewanżuje się za jesienną porażkę? Czy nasza drużyna udowodni, że remis w ostatniej kolejce był tylko wypadkiem przy pracy? Wszystko zweryfikuje sobotni mecz, który odpowie nam na te pytania. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz i prosimy wszystkich o gorący doping.

Trójka sędziowska tego spotkania: Samołyk P., Jaskot J., Mazur

Wyjazd na to spotkanie o godzinie 15:30 z rynku!!!