W ostatniej kolejce sezonu 2017/2016 na własnym stadionie remisujemy z Czarnymi Lipa 2:2. Zajmujemy ostatecznie 4-miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 52-punktów. Tyle samo punktów zdobył Łęg Stany, ale w dwumeczu to my mieliśmy lepsze bilans co pozwoliło nam na wyprzedzenie przeciwnika.

Ostatni mecz sezonu nie stał na wysokim poziomie. W meczu zabrakło kilku zawodników ( wyjazd za granice, sprawy osobiste) dlatego cały mecz jako napastnik rozegrał nasz drugi bramkarz Sebastian Franuszkiewicz. Pierwsza bramka padła po dobrym dośrodkowaniu Mariusza Nowaka. Niepilnowany w polu karnym Patryk Trela który wcześniej zmienił kontuzjowanego Damiana Trzcińskiego efektownie złożył się do strzału i z półwoleja nie dal szans na obronę bramkarzowi gości. Druga bramka padła po indywidualnej akcji Mariusza Nowaka, który mijając w bocznym sektorze trzech zawodników, uderzył po dalszym słupku bramki strzeżonej przez bramkarza gości i wyprowadził nas po raz drugi na prowadzenie. Pomimo że, obejmowaliśmy dwa razy prowadzenie w tym meczu nie potrafiliśmy dowieźć wygranej do końca spotkania pozwalając gościom na doprowadzenie do remisu.

KORONA – CZARNI LIPA 2:2 (0:0)

skład: Paweł Franuszkiewicz  – J.Żak, Kwaśnik, Przemysła Franuszkiewicz, Trzciński ( P.Trela) – Gruszka, M.Nowak, Tęcza , Pogoda – P. Nowak , Sebastian Franuszkiewicz

strzelcy: 1:0 P. Trela, 1:1 zaw. gości, 2:1 M. Nowak, 2:2 zaw. gości