W trzeciej kolejce sezonu 2017/2018 pokonujemy na wyjeździe wysoko drużynę z Wadowic Górnych 0:5. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Nowak Paweł x3, Patryk Trela, Łukasz Rębisz.

W pierwszej połowie drużyną dominującą był zespół gospodarzy. Gospodarze byli drużyną która częściej utrzymywała się przy piłce, jednak nie stwarzała groźnych sytuacji podbramkowych. Do przerwy gospodarze próbowali dwa razy zaskoczyć naszego bramkarza lecz te strzały zostały pewnie obronione. W naszej drużynie szczęścia próbowali Patryk Trela oraz Paweł Nowak. Do przerwy wynik bezbramkowy.

Po przerwie obraz gry zmienił się. To nasza drużyna była zespołem który utrzymywał się przy piłce i częściej zagrażał bramce gospodarzy. Na prowadzenie wyszliśmy po pięknym rajdzie Przemysława Hajduka który minął kilku zawodników i idealnie dośrodkował na głowę Pawła Nowaka, który z bliskiej odległości nie mógł się pomylić. Gospodarze nie otrząsnęli się po pierwszej bramce, a kolejną zdobył Patryk Trela, który zachował się niczym profesor w polu karnym. Po drugie straconej bramce gospodarze byli bezradni. Próby strzelenia bramki ograniczały się do strzałów z dystansu jednak nasz bramkarz nie dał się zaskoczyć. Po chwili kolejne bramki dołożył Paweł Nowak oraz  Łukasz Rębisz. Zwycięstwo mogłoby być jeszcze wyższe jednak po strzałach Łukasza Rębisza oraz Mariusza Nowaka piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki gospodarzy.

WADOWICE GÓRNE – KORONA MK 0:5 (0:0)

skład: Paweł Franuszkiewicz  – Tomczyk (Trzciński), M. Hajduk, Przemysław Franuszkiewicz, Kwaśnik – Gawroński (Rębisz), M. Nowak, Tęcza , P. Hajduk – P. Nowak , Trela

strzelcy: 0:1 Paweł Nowak, 0:2 Trela, 0:3 Paweł Nowak, 0:4 Paweł Nowak, 0:5 Rębisz, 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o