W czwartej kolejce sezonu 2017/2018 remisujemy na własnym stadionie bo bardzo słabym meczu 2:2 z Dromaderem Chrząstów. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Łukasz Rębisz, Bartłomiej Gawroński.

W pierwszej połowie pomimo bardzo słabej gry Korona wyszła na prowadzenie. Szybki wyrzut z autu wykonywany przez Tomczyka wykorzystał Łukasz Rębisz który w sytuacji sam na sam pewnie pokonał bramkarza gości. W momencie strzału Rębisz doznał kontuzji i po kilku chwilach zastąpił go na placu gry Jakub Żak. Pomimo prowadzenia Korony, goście cały czas atakowali. Po jednej z akcji nasz obrońca Przemek Franuszkiewicz fauluje w polu karnym zawodnika gości. Goście pewnie wykonują rzut karny i doprowadzają do remisu. Kilka minut później goście wykorzystują złe ustawienie naszej defensywy i napastnik gości w sytuacji sam na sam pokonuje Sebastiana Franuszkiewicza. Goście wychodzą na prowadzenie 2:1. Goście mimo prowadzenia nie cofają się do defensywy lecz ciągle atakują. Do przerwy ratuje nas poprzeczka oraz słupek po strzale gości. Do przerwy wynik 2:1 dla gości. Najmniejszy wymiar kary.

Po przerwie spotkanie wyrównało się. Zespół gości opadł z sił i coraz częściej nasza drużyna stwarzała sytuacje podbramkowe. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się zwycięstwem gości, Gawroński w ostatniej minucie regulaminowego czasu wykorzystuje idealne podanie i pokonuje bramkarza gości swoją słabszą nogą. Do końca spotkania wynik nie ulega zmianie i Korona szczęśliwie remisuje z Dromaderem.

KORONA MK – DROMADER CHRZĄSTÓW 2:2 (1:2)

skład: Sebastian Franuszkiewicz  – Tomczyk (Koń), M. Hajduk (Gawroński), Przemysław Franuszkiewicz, Kwaśnik – Trela, M. Nowak, Tęcza , P. Hajduk – P. Nowak , Rębisz (J. Żak)

strzelcy: 1:0 Łukasz Rębisz, 1:1 zaw. gości, 1:2 zaw. gości, 2:2 Bartłomiej Gawroński

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o