Przed własną publicznością pokonujemy zespól Atut Podborze 4:2. Na listę strzelców wpisali się: Damian Tęcza x2, Patryk Trela, Paweł Nowak.

W pierwszej połowie kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Bachnat 3, zobaczyli pięć bramek. Pierwsza bramka padła po strzale z rzutu karnego. Pewnym egzekutorem jedenastki był Patryk Trela. Drugą bramkę zdobył Paweł Nowak, który skutecznie dobił strzał Tomka Warzochy. Niestety po strzelonych bramkach w naszej drużynie doszło do rozluźnienia. Efektem były strzelone dwie bramki gości w ciągu 3 minut. Pierwsza bramkę goście zdobyli po rzucie karnym, zaś druga padła po kuriozalnym błędzie naszego bramkarza. Na drugie prowadzenie w tym spotkaniu wyprowadził nas Damian Tęcza, który popisał się doskonałym uderzeniem z 30-metrów. Do przerwy obie drużyny mogły zdobyć jeszcze przynajmniej po jednej bramce.

Po przerwie nasza drużyna dążyła do strzelenia następnej bramki. Niestety świetnych swoich szans nie wykorzystali nasi napastnicy. Kibice zgromadzeni na stadionie drżeli do końca spotkania o wynik. W doliczonym czasie nasze zwycięstwo przypieczętował Damian Tęcza, który efektownie posłał piłkę do bramki piętką.

Mimo zwycięstwa nasza drużyna zagrała bardzo przeciętne spotkanie. Popełniliśmy w tym spotkaniu bardzo dużo błędów oraz nie wykorzystaliśmy kilku świetnych szans na zdobycie bramek. Kolejne spotkanie już w środę. Rozegramy zaległe spotkanie z drużyną z Siedlanki.

KORONA MK – Atut Podborze 4:2 (3:2)

skład: Paweł Franuszkiewicz  – H. Kwaśnik, Przemysław Franuszkiewicz, M. Hajduk (K. Tomczyk), P. Majdański (P. Sadecki) – P. Hajduk (H. Sadecki), D.Tęcza, T. Warzocha, P. Trela (B. Gawroński) – P. Pogoda (A. Durak), P. Nowak

strzelcy: 1:0 Patryk Trela, 2:0 Paweł Nowak, 2:1 zaw. gości, 2:2 zaw. gości, 3:2 Damian Tęcza, 4:2 Damian Tęcza

Bramka Patryka Treli z rzutu karnego na 1:0