W hicie 24-kolejki przegrywamy z zespołem Czarnych z Trześni 1:3. Drużyna gości była lepszym zespołem, stworzyła więcej sytuacji bramkowych i zasłużenie wygrała. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Paweł Pogoda.

Goście już w 3 minucie objęli prowadzenie po szybkiej akcji zespołowej. Bramkę wyrównującą strzelił Paweł Pogoda, który wykorzystał błąd bramkarza. Niestety chwile po strzelonej bramce sędzia tych zawodów, podyktował rzut karny dla gości. Piłka po kontakcie z murawą niefortunnie odbija się od ręki naszego obrońcy. Goście wykorzystują rzut karny i ponownie wychodzą na prowadzenie. Wynik do przerwy 1:2.

Po przerwie trener zdecydował się na grę trójką obrońców. Niestety nie przyniosło to skutków. Nie potrafiliśmy stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika. Ryzyko które podjęliśmy skutkowało z licznymi kontrami. Po jednej z kontr goście strzelają trzecią bramkę, którą przypieczętowali swoje zwycięstwo.

KORONA MK – Czarni Trześń 1:3 (1:2)

skład: Paweł Franuszkiewicz – H. Kwaśnik, Przemysław Franuszkiewicz, D. Bomba (M. Nowak), P. Majdański – P. Hajduk, D.Tęcza, K. Tomczyk (P. Sadecki), P. Trela (B. Gawroński) – P. Pogoda, P. Nowak (A. Durak)

strzelcy: 0:1 zaw. gości, 1:1 Paweł Pogoda, 1:2 zaw. gości, 1:3 zaw. gości