Po porażce sprzed tygodnia, gdzie przegraliśmy z Czarnymi z Trześni, nasz zespół zrehabilitował się i pokonał na wyjeździe „Barkę” 0:2. Bramki zdobyli: Damian Tęcza, Paweł Pogoda.

Do przerwy prowadziliśmy z gospodarzami 0:1. Bramkę strzelił Damian Tęczy, który wykorzystał daleki wyrzut z autu i skierował piłkę do bramki z kilku metrów. Okazje do podwyższenia wyniku mieli Mariusz Nowak oraz Tomasz Warzocha. Pierwszy nie trafił czysto w piłkę z kilku metrów, zaś strzał drugiego dobrze obronił bramkarz.

Po przerwie Korona była dalej zespołem, który prowadził grę. Stwarzaliśmy coraz więcej sytuacji. Do tego bardzo dobrze radziła sobie nasza defensywa, która w ostatnich spotkaniach zawodziła. Wynik podwyższył Paweł Pogoda, który pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam. W końcówce spotkania  swoje okazje do strzelenia bramek mieli Tomasz Warzocha, Paweł Pogoda oraz Karol Tomczyk. Raz gospodarzy uratował słupek.

W przeciągu całego spotkania zagraliśmy dobre spotkanie i zasłużenie wygraliśmy. Wynik mógł być wyższy, jednak nie wykorzystaliśmy kilku dobrych okazji stworzonych w ostatnich piętnastu minutach meczu.

Barka Breń Osuchowski – KORONA MK 0:2 (0:1)

skład: Paweł Franuszkiewicz  – H. Kwaśnik, Przemysław Franuszkiewicz, M. Hajduk, P. Majdański – P. Hajduk, D.Tęcza, T. Warzocha, P. Trela (K. Tomczyk) – M. Nowak (P. Sadecki), P. Pogoda

strzelcy: 0:1 Damian Tęcza, 0:2 Paweł Pogoda